Rej na rejach. Pogoria

Rej na rejach W dniach 17 01 –  26 01 swój pierwszy rejs odbyli uczniowie XI LO im Mikołaja Reja z Warszawy.  Pogoda na początku dopisała żeglarsko, powiało porządnie co spowodowało że ok 80% uczestników oddało daninę Neptunowi.  Dzięki świetnemu humorowi naszych oficerów i Kapitana Miśka (jedz  ogórki, rybki muszą mieć urozmaiconą dietę) udało się…