Projekt w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych

W kwietniu zakończyliśmy projekt edukacyjny realizowany w ramach programu Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne, dofinansowanego przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy, pt.: „Podniesienie kompetencji chemicznych i matematycznych uczniów XI Liceum im. Mikołaja Reja w rozwiązywaniu problemowych zadań rachunkowych z chemii z wykorzystaniem kalkulatora naukowego”. W ramach projektu: uczniowie klasy IV D: uczestniczyli w zajęciach, podczas których poznali możliwości…

Wyjazd do Trójmiasta

W środę, 15 kwietnia klasy 1e i 1a wraz z wychowawcami – Elżbietą Krasnodębską i Jarosławem Dziubichem – oraz z panią Wiesławą Papadomichelaki udały się na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta. Pierwszy dzień spędziliśmy na zwiedzaniu Westerplatte i na spacerze z przewodnikiem po Gdańsku, podczas którego obejrzeliśmy katedrę, Złotą Bramę, Katownię, Długi Targ, Zieloną Bramę, Żurawia,…