W środę, 15 kwietnia klasy 1e i 1a wraz z wychowawcami – Elżbietą Krasnodębską i Jarosławem Dziubichem – oraz z panią Wiesławą Papadomichelaki udały się na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta. Pierwszy dzień spędziliśmy na zwiedzaniu Westerplatte i na spacerze z przewodnikiem po Gdańsku, podczas którego obejrzeliśmy katedrę, Złotą Bramę, Katownię, Długi Targ, Zieloną Bramę, Żurawia, Dwór Artusa oraz Fontannę Neptuna. Czwartek również dostarczył nam wielu wrażeń. Tego dnia udaliśmy się na Dar Pomorza oraz do Muzeum Emigracji w Gdyni oraz spacerowaliśmy po molo w Sopocie, ciesząc się wspaniałą, słoneczną pogodą. Po przybyciu do pensjonatu w Jantarze udaliśmy się na pobliską plażę, a wieczorem spędzaliśmy czas na rozgrywkach piłkarskich oraz integracji podczas wspólnego ogniska. Ostatniego dnia zwiedziliśmy ciekawe Muzeum II wojny Światowej w Gdańsku. Wyjazd do Trójmiasta był bardzo udany i na długo pozostanie w naszej pamięci.
















