lp.  wydarzenie  termin 
1.  rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych  4 września 
2.  Dzień Edukacji Narodowej  12 lub 13 października  
3.  zimowa przerwa świąteczna  23 grudnia – 1 stycznia 
4.  ferie zimowe  15 – 28  stycznia 
5.  wiosenna przerwa świąteczna  28 marca – 2 kwietnia  
6.  zakończenie roku szkolnego dla klas czwartych  26 kwietnia  
7.  matury  7 – 24 maja  
8.  zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych  21 czerwca  
9.  ferie letnie  24 czerwca – 31 sierpnia  

Harmonogram zebrań z rodzicami, dni otwartych i dyżurów nauczycieli

 

6 września godz. 17.00 zebrania z rodzicami klas pierwszych (wychowawcy)
13 września godz. 18.00 zebrania z rodzicami klas drugich, trzecich i czwartych (wychowawcy)
13 grudnia godz. 18.00 zebrania z rodzicami oraz dzień otwarty
6 marca godz. 18.00 zebrania z rodzicami oraz dzień otwarty
5 czerwca godz. 18.00 zebrania z rodzicami oraz dzień otwarty

 

– zebrania z rodzicami przeprowadzają wychowawcy lub ich zastępcy i trwają od godz. 18:00

– dni otwarte służą do indywidualnych rozmów nauczycieli z rodzicami trwają od 18:00 do 19:30, wychowawcy dzień otwarty rozpoczynają po zebraniu z rodzicami

– w celu umożliwienia wglądu rodziców w prace klasowe uczniów organizowane są godziny dostępności nauczycieli oraz dni otwarte. Na spotkanie w ramach godzin dostępności nauczyciela rodzice mogą umówić się za pośrednictwem dziennika elektronicznego, nie później niż dwa dni przed terminem dyżuru,

– w tygodnie, w które wypadają zebrania z rodzicami oraz dzień otwarty, godziny dostępności będą realizowane przez wszystkich nauczycieli w ramach dnia otwartego dla rodziców uczniów;

L. p. imię nazwisko dzień godzina
1 Anna Antoniak poniedziałek 14.30-15.30
2 Agata Augustyn-Galas środa 7.00-8.00
3 Marta Ceglarz środa 7.00-8.00
4 Anna Cichocka środa 15.30-16.30
5 Beata Czechowska środa 14.30-15.30
6 Maja Janiec poniedziałek 14.30-15.30
7 Marta Jankowska poniedziałek 7.30-8.30
8 Dorota Jaroń-Baran wtorek 15.25-16.25
9 Katarzyna Kaniowska poniedziałek 7.00-8.00
10 Grażyna Karwowska wtorek 7.00-8.00
11 Tomasz Kocurek czwartek 15.30-16.30
12 Małgorzata Köhler środa 7.00-8.00
13 Krzysztof Kołodziej poniedziałek 7.00-8.00
14 Jakub Kośmider wtorek 7.00-8.00
15 Elżbieta Krasnodębska środa 14.30-15.00
16 Anna Krasowska-Motyka środa 7.00-8.00
17 Agnieszka Kraszewska poniedziałek 14.30-15.30
18 Ewa Kropiwnicka środa 14.30-15.30
19 Agnieszka Krupa środa 7.30-8.30
20 Adriana Kunka środa 14.40-15.40
21 Ewelina Kurza poniedziałek 14.30-15.30
22 Bożena Lesiuk środa 15.30-16.30
23 Agnieszka Leszczyńska poniedziałek 7.00-8.00
24 Jarosław Lewandowski poniedziałek 15.30-16.30
25 Dorota Machalska poniedziałek 7.00-8.00
26 Sławomir Majewski piątek 14.30-15.30
27 Tomasz Marnik czwartek 14.40-15.40
28 Magdalena Mazurek piątek 7.00-8.00
29 Weronika Mroczek wtorek 14.30-15.30
30 Iwona Nowakowska-Drozdowska poniedziałek 7.00-8.00
31 Bartłomiej Offerczak środa 7.00-8.00
32 Renata Piliszczuk co druga środa 14.30-15.30
33 Grażyna Rodziewicz piątek 7.00-8.00
34 Ewa Rostkowska czwartek 7.00-8.00
35 Wioletta Rupniewska wtorek 7.00-8.00
36 Katarzyna Sałkiewicz wtorek 7.00-8.00
37 Jolanta Sarewicz piątek 7.00-8.00
38 Grażyna Anna Szumowska środa 7.00-8.00
39 Krzysztof Tomaszewski wtorek 7.00-8.00
40 Agnieszka Tomkiel czwartek 14.30-15.30
41 Barbara Wegner poniedziałek 14.30-15.30
42 Anna Wojciechowska środa 7.00-8.00
43 Małgorzata Wojtysiak wtorek 15.00-16.00
44 Mariusz Wójcik piątek 7.00-8.00
45 Agnieszka Wróbel wtorek 7.00-8.00
46 Krzysztof Wuszt poniedziałek 14.30-15.30
47 Jakub Zienkiewicz piątek 7.00-8.00

 

Wykaz dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno – wychowawczych

  • 13 października 2023 r. (piątek)  
  • 2 listopada 2023 r. (czwartek) 
  • 3 listopada 2023 r. (piątek) 
  • 2 maja 2024 r. (czwartek) 
  • 6 maja 2024 r. (poniedziałek) 
  • 7 maja 2024 r. (wtorek) 
  • 8 maja 2024 r. (środa) 
  • 9 maja 2024 r. (czwartek) 
  • 13 maja 2024 r. (poniedziałek) 
  • 31 maja 2024 r. (piątek)