lp. | wydarzenie | termin |
1. | rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych | 4 września |
2. | Dzień Edukacji Narodowej | 12 lub 13 października |
3. | zimowa przerwa świąteczna | 23 grudnia – 1 stycznia |
4. | ferie zimowe | 15 – 28 stycznia |
5. | wiosenna przerwa świąteczna | 28 marca – 2 kwietnia |
6. | zakończenie roku szkolnego dla klas czwartych | 26 kwietnia |
7. | matury | 7 – 24 maja |
8. | zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych | 21 czerwca |
9. | ferie letnie | 24 czerwca – 31 sierpnia |
Harmonogram zebrań z rodzicami, dni otwartych i dyżurów nauczycieli
6 września godz. 17.00 | zebrania z rodzicami klas pierwszych (wychowawcy) |
13 września godz. 18.00 | zebrania z rodzicami klas drugich, trzecich i czwartych (wychowawcy) |
13 grudnia godz. 18.00 | zebrania z rodzicami oraz dzień otwarty |
6 marca godz. 18.00 | zebrania z rodzicami oraz dzień otwarty |
29 maja godz. 18.00 | zebrania z rodzicami oraz dzień otwarty |
– zebrania z rodzicami przeprowadzają wychowawcy lub ich zastępcy i trwają od godz. 18:00
– dni otwarte służą do indywidualnych rozmów nauczycieli z rodzicami trwają od 18:00 do 19:30, wychowawcy dzień otwarty rozpoczynają po zebraniu z rodzicami
– w celu umożliwienia wglądu rodziców w prace klasowe uczniów organizowane są godziny dostępności nauczycieli oraz dni otwarte. Na spotkanie w ramach godzin dostępności nauczyciela rodzice mogą umówić się za pośrednictwem dziennika elektronicznego, nie później niż dwa dni przed terminem dyżuru,
– w tygodnie, w które wypadają zebrania z rodzicami oraz dzień otwarty, godziny dostępności będą realizowane przez wszystkich nauczycieli w ramach dnia otwartego dla rodziców uczniów;
L. p. | imię | nazwisko | dzień | godzina |
1 | Anna | Antoniak | poniedziałek | 14.30-15.30 |
2 | Agata | Augustyn-Galas | środa | 7.00-8.00 |
3 | Marta | Ceglarz | środa | 7.00-8.00 |
4 | Anna | Cichocka | środa | 15.30-16.30 |
5 | Beata | Czechowska | środa | 14.30-15.30 |
6 | Maja | Janiec | poniedziałek | 14.30-15.30 |
7 | Marta | Jankowska | poniedziałek | 7.30-8.30 |
8 | Dorota | Jaroń-Baran | wtorek | 15.25-16.25 |
9 | Katarzyna | Kaniowska | poniedziałek | 7.00-8.00 |
10 | Grażyna | Karwowska | wtorek | 7.00-8.00 |
11 | Tomasz | Kocurek | czwartek | 15.30-16.30 |
12 | Małgorzata | Köhler | środa | 7.00-8.00 |
13 | Krzysztof | Kołodziej | poniedziałek | 7.00-8.00 |
14 | Jakub | Kośmider | wtorek | 7.00-8.00 |
15 | Elżbieta | Krasnodębska | środa | 14.30-15.00 |
16 | Anna | Krasowska-Motyka | środa | 7.00-8.00 |
17 | Agnieszka | Kraszewska | poniedziałek | 14.30-15.30 |
18 | Ewa | Kropiwnicka | środa | 14.30-15.30 |
19 | Agnieszka | Krupa | środa | 7.30-8.30 |
20 | Adriana | Kunka | środa | 14.40-15.40 |
21 | Ewelina | Kurza | poniedziałek | 14.30-15.30 |
22 | Bożena | Lesiuk | środa | 15.30-16.30 |
23 | Agnieszka | Leszczyńska | poniedziałek | 7.00-8.00 |
24 | Jarosław | Lewandowski | poniedziałek | 15.30-16.30 |
25 | Dorota | Machalska | poniedziałek | 7.00-8.00 |
26 | Sławomir | Majewski | piątek | 14.30-15.30 |
27 | Tomasz | Marnik | czwartek | 14.40-15.40 |
28 | Magdalena | Mazurek | piątek | 7.00-8.00 |
29 | Weronika | Mroczek | wtorek | 14.30-15.30 |
30 | Iwona | Nowakowska-Drozdowska | poniedziałek | 7.00-8.00 |
31 | Bartłomiej | Offerczak | środa | 7.00-8.00 |
32 | Renata | Piliszczuk | co druga środa | 14.30-15.30 |
33 | Grażyna | Rodziewicz | piątek | 7.00-8.00 |
34 | Ewa | Rostkowska | czwartek | 7.00-8.00 |
35 | Wioletta | Rupniewska | wtorek | 7.00-8.00 |
36 | Katarzyna | Sałkiewicz | wtorek | 7.00-8.00 |
37 | Jolanta | Sarewicz | piątek | 7.00-8.00 |
38 | Grażyna Anna | Szumowska | środa | 7.00-8.00 |
39 | Krzysztof | Tomaszewski | wtorek | 7.00-8.00 |
40 | Agnieszka | Tomkiel | czwartek | 14.30-15.30 |
41 | Barbara | Wegner | poniedziałek | 14.30-15.30 |
42 | Anna | Wojciechowska | środa | 7.00-8.00 |
43 | Małgorzata | Wojtysiak | wtorek | 15.00-16.00 |
44 | Mariusz | Wójcik | piątek | 7.00-8.00 |
45 | Agnieszka | Wróbel | wtorek | 7.00-8.00 |
46 | Krzysztof | Wuszt | poniedziałek | 14.30-15.30 |
47 | Jakub | Zienkiewicz | piątek | 7.00-8.00 |
Wykaz dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno – wychowawczych
- 13 października 2023 r. (piątek)
- 2 listopada 2023 r. (czwartek)
- 3 listopada 2023 r. (piątek)
- 2 maja 2024 r. (czwartek)
- 6 maja 2024 r. (poniedziałek)
- 7 maja 2024 r. (wtorek)
- 8 maja 2024 r. (środa)
- 9 maja 2024 r. (czwartek)
- 13 maja 2024 r. (poniedziałek)
- 31 maja 2024 r. (piątek)