1906 – 1944

Domaniewski Janusz (przyroda)       1917 -1920

Haberkandtówna Wanda (przyroda)  1906 -1907

Klimowicz Tadeusz (przyroda)        1920 – 1926

Malinowski Wiesław (przyroda)

Ostaszewski Leon (przyroda)

Peszke Józef (przyroda)

Richterówna Stanisława (przyroda)

Sumiński Stanisław

Szaniawski Władysław

Wołłosowicz Stanisław

1947 – 2021

Adamkowska Alina

Bogucka Elżbieta

Domalska Romualda

Domicz Bogumiła

Foreman Krystyna

Górzyńska Jadwiga

Grochowska Ewa

Halińska

Kośmider Jakub

Maracewicz Tomasz

Młodzińska Katarzyna

Rostkowska Teresa

Sarewicz Jolanta

Skalska-Mesjasz Barbara

Siwek Aniela

Święcka Bożena

Tarkowska Jadwiga

Użarowska-Bargieł Beata

Wilim Łucja

Wojciechowska Helena

1906-1944

Glixelli Stanisław

Szeller Zygmunt

1947-2021

Budrewicz Janina

Eksner Janina

Głaz Łukasz

Górski Jan

Halińska

Jaworska Danuta

Jakubowska Monika

Kania Małgorzata

Karwowska Grażyna

Kaznowski Kamil

Królikowska Anna

Krupa Agnieszka

Livius-Kozak Ingryda

Nieniewska Jolanta

Osek Jerzy

Nowak Stanisława

Serzycka Joanna

Sowińska Teresa

Toczko Joanna

Witkowski Marek

2012 – 2021

Miazga Dariusz

Podsiadły Irena

Kondaszewski Bogusław

Tomaszewski Krzysztof

Tchórznicka Izabela

1906 – 1944

Gutkowski Tadeusz

Kozakiewicz Jan

Koziński Ludwik

Landau-Ziemecki Stanisław

Walewski Jan

1947-2021

Bieguński Maciej

Czerniakowski Waldemar

Czerwiński

Firkowicz Bolesław

Furmanek Monika

Jurczak Jerzy

Kachel Tadeusz

Kołodziej Krzysztof

Kowalski Marek

Kraszewska-Buze Irena

Krupa Agnieszka

Lis Ludwik

Litwiński Dariusz

Łuczyński Filip

Majerowski Andrzej

Mikina Włodzimierz

MotoczyńskiWiesław

Nadratowski Piotr

Piądłowska Teresa

Piądłowski Wojciech

Pietrucha Józef

Piliszczuk Renata

Piwoński

Przychodzki Jacek

Radomska Joanna

Rajski Krzysztof

Ratecki Andrzej

Rożko Maria

Rutkowska Małgorzata

Stencel Stanisław

Strauch Edward

Szczekowska Helena

Szwenger Bruno

1906-1944

Awdiejew Rościsław

Balawelder Romuald

Dąbkowicz Jan

Gorzuchowski Stanisław

Konopacki Witold

Kopyłow Jerzy

Kremky Jerzy

Kudelski Adam

Moczarski Jan

Wołłosowicz Stanisław

1947-2021

Domaniewska Halina

Drzazgowski Mariusz

Dudzińska Janina

Dziewulska Joanna

Godlewski Michał

Janiec Maja

Loth Jerzy

Małek Danuta

Małek Robert

Markowska Wanda

Okoń Stefania

Opalińska Małgorzata

Petrażycka Zofia

Szczepanik Elżbieta

Szczepanowski Andrzej

Węgiełek Bogumił Artur

1906-1944

Baranowski Wacław

Bartel Oskar

Bauer Roland

Bijejko Jan

Blenau Stanisław

Bojasiński Józef

Bukowiński Władysław

Chabielski Ignacy

Dzwonkowski Włodzimierz

Evert Władysław Ludwik

Grun Ludwik

Jasnowski Józef

Jastrzęska Justyna

Klarnerówna Zofia

Kloss Wacław

Krzymuski Kazimierz

Leśniewski Czesław

Mączewski Bohdan

Mościcki Henryk

Orłow Mikołaj

Peszke Ignacy

Płokarz Józefat

Powiatowska Antonina

Rypp Jan

1947-2021

Chmielewski Wojciech

Gawlikowski Stefan

Jakubowska Julia

Jaszczołt Ignacy

Jurzyk Maria

Kalicki Zbigniew

Kocurek Tomasz

Konik Jacek

Krawczyk Wiesław

Łapińska Stefania

Machnikowska Anna

Małka Tomasz

Motyka Tomasz

Piech Alicja

Piekarska Anna

Polenceusz Teresa

Ratyński Aleksander

Sliwińska Maria

Smółka Anna

Szlązak Piotr

Tazbir Julia

Warmt Zdzisław

Wróbel Agnieszka

1947-2021

Dzieniewicz Jacek

Dzik Jerzy

Fatyga Tomasz

Gniadek Jerzy

Juchnowski Michał

Majchrowska Jana

Stanisławska Bożena

Wójcik Mariusz

Zawistowski Dariusz

1906-1944

Siwicka Zofia

1947-2021

Aleksandrzak Gabriela

Anczewski Jarosław

Antoniak Anna

Arcykiewicz Izabella

Bargiełowska-Prusak Ksawera

Bielawska Olga

Bork Małgorzata

Bursche Helena

Cendrowska-Saganowska Małgorzata

Chandrała Dorota

Cichocka Anna

Daniszewska Alicja

Dorosz Krzysztof

Geisler Halina

Geppert Jadwiga

Hardy Małgorzata

Jaroń-Baran Dorota

Kaliszewska Eleonora

Karatnicka Barbara

Konaszewska Blanka

Kwiatkowska-Konieczna Joanna

Krzeszowska Ewa

Kulawińska Joanna

Jankowska Marta

Jaroń-Baran Dorota

Jaźwińska Beata

Juszczak Ewelina

Lesiuk Bożena

Mazarski Jan

Mroczek Weronika

Opolska Anna

Pogorzelska-Bonikowska Małgorzata

Rozmysłowska Małgorzata

Rozmysłowski Adam

Ruszkarska Anna

Sieńska Alicja

Sokołowska-Wróblewska Joanna

Sokół Małogrzata

Soszka Anna

Stelmaszuk Aneta

Szczegot Anna

Szostek Marcin

Tomczyk Aleksandra

Zajda Jolanta

Zabrzeźna Marianna

Zdziech Mariusz

Antoni Pawłowski

Polonista Antoni Pawłowski objął stanowisko dyrektora szkoły we wrześniu 1954 roku. Dotychczasowy nauczyciel szkoły, z dużym stażem nauczycielskim, posiadał olbrzymią wiedzę o zasadach pracy szkoły. To zdecydowało, że jego kadencja odcisnęła piętno na organizacji i metodach pracy szkoły, ukształtowała jej humanistyczne oblicze. Dyrektor bardzo dbał o rozwój pracy samokształceniowej nauczycieli w zespołach przedmiotowych, kładł duży nacisk na podniesienie poziomu nauczania. Dyrektor Antoni Pawłowski dbał o stworzenie dobrze współpracującego zespołu nauczycielskiego.

1906-1944

Eberhardtówna Julia

Herlaine Jan

Kwiatkowski Stefan

Laure Marian

Mergel Stefan

Picandet George

Rocquigny Lucjan

Rontalerowa Zofia

Rothertowa Emilia

Sieroszewska Stefania

1947-2021

Adamczyk Zbigniew

Babarowska-Wilner Maria

Bukowski Edward

Domasik Małgorzata

Dylejko-Tkaczyk Joanna

Dziwińska-Makowska Hanna

Juszczyk Dorota

Kaczkowska Irena

Kiecana Barbara

Matusik Iwona

Olchowik Maria

Przyłuska Grażyna

Szczodruch Joanna

Szumowska Grażyna Anna

Wiśniewska Anna

Witkowska Mirosława

Wyszyńska Małgorzata

1906 – 1944

Kłopotowski Aleksander

Kotarbiński Tadeusz

Majka Władysław

Ostrowski Dezydery

1947 – 2021

Jasińska Agnieszka

Wojeński Stanisław

Zawistowski Dariusz

Zielińska Alicja

Szumowska Anna

1906 – 1944

Chabielski Ignacy

Chojecki Artur

Cynarski Jan

Dietl Józef

Janiak Kazimierz

Kirst Edward

Kłopotowski Aleksander

Kotarbiński Tadeusz

Majka Władysław

Ostrowski Dezydery

Szeliga Stanisław

Świetlicki Stanisław

1947 – 20021

Baćmaga Cecylia

Derda Joanna

Jasińska Agnieszka

Lesiuk Bożena

Morawski Marcin

Popiak Wanda

Puławska-Pyz Barbara

Strycharczyk Barbara

Ulanowski Władysław

Warmt Zdzisław

Wnuk Anna

Wojciechowska Anna

Zawistowski Dariusz

Zbijewska Wanda

Zielińska Alicja

Stanisława Drozdowska

Po odejściu  Witolda Kalińskiego funkcję dyrektora szkoły objęła  nauczycielka języka polskiego Stanisława Drozdowska, Pani dyrektor kontynuowała styl i metody pracy swojego poprzednika. W tym czasie  przeprowadzano w szkole różne prace remontowe, które w związku z jednoczesnym prowadzeniem  zajęć lekcyjnych, wymagały dobrej organizacji i odpowiedniego nadzoru robót. Pani Drozdowska przeszła na emeryturę w 1985 roku.

1906-1944

Bielowa Maria

Bunn Emil

Dickmanówna Wilhelmina

Domagalska Idalia

Essenburger Jan

Essenburgerowa Helena

Gubrynowicz Władysław

Helman Jan

Karchowski Dionizy

Merle Berta

Michajłow Włodzimierz

Missbachówna Elza

Różycka Anna

Skibińska Zofia

Sowiński Władysław

Trenklerówna-Ostrowska Klara

Wójcik Eugeniusz

1947-2021

Bukowska Selma

Jaroszewska Marta

Kropiwnicka Ewa

Maicki Konrad

Machalska Dorota

Mazurek Magdalena

Sikorska Katarzyna

1906-1944

Augustynowicz Jan

Bakkowa Maria z d. Hertzberżanka

Bauer Roland

Dobrowolski Bolesław

Jankowska Zofia

Klarnerówna Zofia

Kloss Wacław

Kobylińska Helena

Kosiński Kazimierz

Kowalski Feliks

Krupiński Apolinary

Kurowski Stanisław

Massonius Marian

Niedźwiedzka Janina

Perkowska Zofia

Pietrusiewicz Jadwiga

Rawdanowicz Władysław

Rostkowski Bronisław

Rygier Leon

Zdrojewski Eugeniusz

1947-2021

Bakkowa Maria

Balcerzak Adrianna

Berling Jadwiga

Brodzikowski Władysław

Bujalska Zofia

Drozdowska Stanisława

Dubas Stanisław

Falkowski Stanisław

Fiszer Stanisław

Frączak

Gradowska Gabriela

Jarosławska-Malinowska Bogumiła

Kalinowska Maria

Kaliński Witold

Kazańczuk-Wasiak Hanna

Kiełbowicz Anna

Kowalczuk Tomasz

Kowalczyk Andrzej

Köhler Małgorzata

Kraszewska Agnieszka

Nałęcz Aleksandra

Niewiadomski Stanisław

Nowicka Barbara

Ociepa Justyna

Osser Izabella

Pawłowski Antoni

Pietrzak Ewa

Płotczyk Agata

Praizner Eugeniusz

Rupniewska Wioletta

Sałkiewicz Katarzyna

Serwas Irena

Słowikowska Iwona

Sochacki Tadeusz

Stanczewska Maria

Staszczyk Helena

Sucharska Małgorzata

Sybilska Katarzyna

Szurig Julia

Szymańska-Woźniak Małgorzata

Tazbir Maksymilian

Teuchman Jan

Tomczak Helena

Walas Anna

Wiszniewicz Joanna

Wojtowicz Irena

Wojtysiak Małgorzata

Wójcicki Jacek

Ziętek-Maciejczyk Ewa

1906-1944

Awdiejew Rościsław

Grun Ludwik

Guzowska Helena

Kopyłow Jerzy

Kraszewska Helena

Linczewski Aleksander

Miłonow Włodzimierz

Orłow Włodzimierz

Orthwein Henryk

Powiatowska Antonina

Teltowt Bohdan

Urusow Bazyli

Urywkow Roman

Wołczek Jakub

Zdrowienko Anatol

Zwiegincew Michał

1947-2021

Budrewicz Jan

Dołężka Paulina

Gawryłkiewicz Jadwiga

Gierych Ewa

Gorodecka-Pawłowska Iwona

Kotlińska Zofia

Kropiwnicka Ewa

Krynicka-Kielmer Alicja

Matryba Joanna

Pampuch Maria

Pawłowski Feliks

Pietkiewicz Jerzy

Radomska Halina

Słowikowska Iwona

Szymańska Halina

Śnieżyńska Helena

Waszkiewicz Ewa

Wawiłow Danuta

Zalewska Alina

1906-1944

Głębocki Tadeusz

Goetzen Jan

Kowalski Feliks

Waroczewski Kazimierz

1906-1944

Kepiński Felicjan

1906-1944

Angiewicz Czesław

Baliński Stanisław

Bouffałł Stanisław

Bouffałowa Wanda

Goetzen Jan

Gutkowski Tadeusz

Jacobi Wacław

Jankowska Zofia

Janowski Witold

Kowalski Feliks

Kozakiewicz Jan

Kozakiewicz Wacław

Olearski Stanisław

Perkowski Karol

Świderski Stefan

1947-2021

Babczyk Jadwiga

Bednarczuk Jerzy

Borkowska Janina

Ceglarz Marta

Czechowska Beata

Dzik Jerzy

Gąsowska Monika

Gniadek Jerzy

Gruda Mieczysław

Hoffman Grzegorz

Janiec Maja

Jaśniecki Witold

Juchnowski Michał

Karwowska Maria

Klawe-Szymańska Aleksandra

Kordos Marek

Kowalczyk-Kozłowska Beata

Krakowska Maria

Krużyński Arkadiusz

Kurczab Elżbieta

Kurcz-Biliczka Anna

Milewska Bernardeta

Mioduszewska-Krzyżewska Hanna

Majchrowska Jana

Mikina Włodzimierz

Motoczyński Wiesław

Ponder Antonina

Radecki Henryk

Rzeszotek Bogumiła

Sokołowska Elżbieta

Stanisławska Bożena

Stryjek Teresa

Truskolaska Maria

Ulanowski Władysław

Wuszt Krzysztof

Żakowski Wojciech

1947-2006

Skąpski Kazimierz

1947-2006

Borowiecki Adam

2002 – 2021

Lewandowski Jarosław

Malczak Elżbieta

Polenceusz Teresa

Szlązak Piotr

Wójcik Mariusz

1906-1944

Bouffałł Paronisław

Ochimowski Feliks

1906-1944

Leśniewski Czesław

Parczewski Tomasz

Segał Jakub

Ks. Serini Karol

1906 – 1944

Förster Gustaw

Oppmann Otto

Rontdthalerówna Wanda

1906-1944 (przysposobienie wojskowe)

Głowiński Marian

Mroziak Bogusław

Wechsler Henryk

Wojtulewicz Walerian

Wroniecki

1947-2021

Bagniuk Kazimierz

Biskupski Zbigniew

Demianiuk Emilian

Górecki Eugeniusz

Horoszko Stanisław

Kopczyński Michał

Komorowski Jan

Podsiadły Irena

Skarżyński Jerzy

1906-1944

ks. Batorewicz Serafin (rel. prawosławna)

ks. Burshe Edmund (rel. ewangelicko – augsburska)

ks. Diem Ryszard (rel. ewangelicko – augsburska)

Diener Oswald (rel. mojżeszowa)

ks. Gloeh Feliks (rel. ewangelicko – augsburska)

Godlewska Janina (rel. rzymsko – katolicka)

ks. Hübner Mieczysław (rel. rzymskokatolicka)

ks. Jasiewicz Józef (rel. rzymskokatolicka)

ks. Jelen Fryderyk (rel. ewangelicko – reformatorska)

ks. Jelen Jerzy (rel. ewangelicko – reformatorska)

ks. Kalinowski Wacław (rel. rzymskokatolicka)

ks. Kolasiński Bronisław (rel. rzymskokatolicka)

ks. Korsak Karol (rel. rzymskokatolicka)

ks. Kowaliński Józef (rel. rzymskokatolicka)

ks. Krenz Otto (rel. ewangelicko – augsburska)

ks. Kuczyński Jan (rel. rzymskokatolicka)

ks. Kulesza Bronisław (rel. rzymskokatolicka)

ks. Kusznieruk Mikołaj (rel. prawosławna)

ks. Loth August (rel. ewangelicko – augsburska)

ks. Machlejd Julian (rel. ewangelicko – augsburska)

ks. Ponz Y Martinez Amadeusz (rel. rzymskokatolicka)

Poznański Sommel (rel. mojżeszowa)

ks. Rondthaler Adolf (rel. ewangelicko – augsburska)

ks. Rüger Mieczysław (rel. ewangelicko – augsburska)

ks. Schroetter Adolf (rel. ewangelicko – augsburska)

ks. Semadeni Władysław (rel. ewangelicko – reformatorska)

ks. Skierski Stefan (rel. ewangelicko – reformatorska)

Szapiro Łazarz (rel. mojżeszowa)

ks. Trojanowski Wincenty (rel. rzymskokatolicka)

Truszkowska Eugenia (rel. rzymskokatolicka)

ks. Zaunar Ludwik (rel. ewangelicko – reformatorska)

ks. Zawadzki Stanisław (rel. rzymskokatolicka)

ks. Żemralski Mieczysław (rel. rzymskokatolicka)

1947-2021

Bakalarz Gabriela

ks. Białkowski Marek

ks. Berdychowski Robert

ks. Dądela Jacek

Folgart Ewa

ks. Gloeh Feliks

ks.Jachimczak Józej

ks. Krenz Otto

ks. Lasoń Jacek

ks. Łuczyszyn Józef

ks. Nast Włodzimierz

ks. Oćwieja Janusz

ks. Pająk Artur

ks. Paszczuk Romuald

ks. Pilch Adam

ks.Przybyłko Marian

Rodziewicz Grażyna

ks. Winduch Paweł

ks. Wrześniak Krzysztof

1947-2021

Bołtryk Maria

Drzazgowski Mariusz

Konik Jacek

Polenceusz Teresa

Tyszko-Kulik Elżbieta

1906-1944

Kalinowski Adam

Lechowski Jan

Lokajski Eugeniusz

Nonas Narcyz

Olszewski Bolesław

Wasilewski Stanisław

1947-2006

Bąk Antoni

Cłapińska Mirosława

Czarnomorska Cecylia

Dachowski Jerzy

Demianiuk Emilian

Dudziuk Bolesław

Górska Agnieszka

Jóźwiak Elżbieta

Kaniowska Katarzyna

Krasicki Leszek

Lech Grażyna

Lewandowski Jarosław

Malczak Elżbieta

Malinowska Maria

Niedomagała Józef

Olszewicz Tomasz

Pasek Zofia

Pfeiffer Paulina

Popielacz Elżbieta

Rawicki Zbigniew

Rodkiewicz Andrzej

Tomaszewski Bogdan

Tomkiel Agnieszka

Urbaniak Ewa

Wiszniowski Jerzy

Zapłata Dawid

Zienkiewicz Jakub

1096 – 1944

Czubiński Jan

Heintze Ludwik

Malinowski Ignacy

Rechtsiegel Wilhelm

Sowilski Marceli

1947 – 2021

Grauer Wiesława

Kwiatkowska Magdalena

1906 – 1944 (rysunki)

Bakka Michał

Granzow Wacław

Hoff Bohdan

Olszewski Jan

Rozen Paweł

Zakrzewski

1947 -2006

Berłowska Kinga

Blomkwist-Domagalska

Brzychcy Adam

Podziemski Wiesław

Uziębło Wanda

Zebura Alina

1906 – 1944  (roboty ręczne)

Biernacka Hanna

Brzostkówna Wincentyna

Friedrich

Kucharski Józef

Muzyka

Pietrzykowski Piotr

Ptaszyński

Wołowska Emilia

Żarczyński Wacław

1947 – 2006

Bąk Antoni

Jurkowska Janina

Łuczyński Filip

Manke Halina

Opic-Opiński Andrzej

Prochera Stanisław

Socha Marek

Sujkowska Eugenia

Szwenger Bruno

Wilczyński Doman

Zalewski Grzegorz