W życiu każdej szkoły są momenty ważne. XI Liceum jedną z takich chwil, Dzień Otwarty dla kandydatów, przeżywało 3 kwietnia. Niby nic nadzwyczajnego się nie stało, wszak szkoła organizuje taki dzień co roku, ale tym razem odwiedziło nas o wiele więcej osób niż zwykle. W tym roku szkolnym o miejsce w liceum będą się bowiem starać uczniowie kończący gimnazja oraz absolwenci ośmioletnich szkół podstawowych. I rzeczywiście, gości było tak dużo, że szkolna sala gimnastyczna nie była w stanie pomieścić wszystkich zainteresowanych spotkaniem z panią dyrektor i wychowawcami przyszłych klas pierwszych. Jednak mimo drobnych trudności wszystko się udało. Uczniowie i nauczyciele stanęli na wysokości zadania. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy!